1. Ekle
  1. Dosyaları yükleyin ve siparişin açıklamasını girin
  2. Kişisel verilerin Sitenin Kullanım Koşullarına uygun olarak işlenmesini kabul ediyorum.
Saat 13:00'e kadar gönderilen fotoğraf baskı siparişleriniz,
Aynı gün kargo yapılır.
0212 657 27 77 Beni geri ara

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

KREDİ KARTI İLE ÖDEMEFotoa1.com sipariş sisteminde tüm ödemelerinizi online internet üzerinden güvenli olarak kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Fotoa1.com ödeme sisteminde sizden hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz istenmemekte ve saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri İyzico Güvenli Ödeme Sayfasından yapılmakta ve ödeme işlemi İyzico güvencesinde yapılmaktadır.

fotoa1.com web sitesinde sizin sadece üyelik ve sipariş bilgileriniz tutulmaktadır. Kredi kartı ile bilgileriniz HİÇ BİR şekilde fotoa1.com tarafında alınmamakta ve saklanmamaktadır.

Güvenli ödeme sayfası bütün güvenlik tedbirleri İyzico tarafından alınmış ve İyzico'ya ait bir sayfadır. Buradan kredi kartı bilgilerinizi girip gönder butonuna basmalısınız.

Bize sadece ödeme onayı bildirilir. Dolayısıyla aradaki iletişimden kaynaklanan güvenlik riskleri ortadan kalktığı için son derece güvenli bir ödeme sistemidir.

Gönder butonuna tıkladıktan sonra ödeme onayı almalısınız.

Eğer ödeme onayı almadıysanız kredi kartı bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz veya bankanızla temasa geçiniz.

Ödeme onayı almamış siparişler işleme konmayacaktır.

Ödemenizin onayı tarafımızca kontrol edildikten sonra siparişiniz hazırlanıp hemen kargoya verilecektir.

HAVALE ve EFT İLE ÖDEME

Hafta sonu ve resmi tatillerde yapılan Havale/EFT 'ler takip eden ilk iş gününden itibaren onaylanarak siparişiniz işleme alınacaktır.

Havale/EFT ile ödeme yaparken, açıklama alanına, sipariş numarasını ve sipariş verenin ad soyad bilgilerinin yazılması gerekmektedir.

Havale yöntemiyle ödeme yaparak siparişinizi verdiğinizde, önce sipariş talebinizin bize ulaştığına dair bir e-posta, ödemeniz bize ulaştığında ise ödemenizi aldığımız ve siparişiniz işleme konulduğuna dair bir e-posta tarafınıza yollanacaktır.

Siparişleriniz, ödemeniz bize ulaştığında işleme konulacaktır. Havale ile ödemesi yapılan siparişlerinizde teslimat süresinde 1 günlük gecikme yaşanabilir.

ÜRÜN GÜNCELLEMELERİ

Vermiş olduğunuz siparişlerde Fotoa1.com değişiklik, düzenleme ve güncelleme hakkını saklı tutmaktadır. Bu güncellemelerden ekstra ücret talep edilemeyeceği gibi herhangi bir indirim de söz konusu olmamaktadır. Tarihi geçmiş ( sevgililer günü ürünleri, yılbaşı ürünleri, anneler-babalar günü ürünleri, takvimler, fotokitaplar vb.) ürünlerin güncellemesi aylık olarak fotoa1.com'un kontrolünde yapılmaktadır.

TESLİMAT

Her gün saat 13:00'a kadar verdiğiniz Fotoğraf baskı siparişleriniz aynı gün içerisinde, 13:00'dan sonraki Fotoğraf baskı siparişleriniz, bir sonra ki gün kargoya verilecektir.

Cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde herhangi bir saatte verilen siparişler, takip eden ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.

 

Havale Bilgileri

Banka Adı : Garanti Bankası
Şube Kodu / Adı : 1053 KOCASİNAN/İSTANBUL
IBAN : TR30 0006 2001 0530 0006 2989 46
Ad Soyad / Ünvan : HASGÜL FOTOĞRAFÇILIK PRO-A1 AJANS REKLAM TAN. MAT.EĞİ YAYIN.
Hızlı Sipariş